25 kwietnia 2024
Kratki 18 listopada 2020

Biokominek Kratki WHISKEY 2 z certyfikatem TÜV


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

Prezentujemy Państwu wyjątkowo biokominek, który stanowi doskonałą imitację, dobrze nam znanych kominków z otwartym paleniskiem. Są one dość typowe zwłaszcza dla wnętrz urządzanych w stylu angielskim, ale taki ekologiczny kominek sprawdzi się tak naprawdę w każdym pomieszczeniu.

Dlaczego właśnie biokominek?

Biokominek to świetne rozwiązanie dla tych osób, które nie chcą zajmować się skomplikowanym montażem lub nie mają możliwości wykonania niezbędnych podłączeń do przewodu kominowego. W przypadku kominka ekologicznego, nie będzie to stanowiło jakiegokolwiek problemu. Sama instalacja, jak i obsługa takiego urządzenia jest bowiem wyjątkowo prosta.Warto przy tym dodać, że biokominek sprawdzi się w każdego typu wnętrzach, zarówno tych mniejszych, jak i bardzo przestronnych. Obecnie w sprzedaży znajduje się też mnóstwo najróżniejszych modeli takich urządzeń, dlatego każdy użytkownik powinien znaleźć produkt odpowiadający jego gustom.W biokominkach wykorzystuje się płynne paliwo ekologiczne, dzięki któremu możemy cieszyć się pięknym, żywym ogniem.

PERFEKCYJNE CIEPŁO

W zależności od wielkości pomieszczenia, w którym umieścimy biokominek oraz od tego, jak duży będzie w nim płonął ogień, urządzenie może to generować ciepło, które będzie w stanie podnieść temperaturę o kilka stopni Celsjusza. W związku z tym, biokominek można uznać za dodatkowy system ogrzewania, tym bardziej, że oddaje on całość wytwarzanego ciepła do wnętrza, w którym się znajduje.

KOMFORT PODCZAS KORZYSTANIA

Aby uruchomić biokominek wystarczy wlać do pojemnika wyznaczoną ilość paliwa. Sama regulacja płomienia jest również bardzo prosta i oczywiście możemy też zagasić ogień, kiedy tylko chcemy. Zwracajmy jedynie uwagę na to, by właściwie wentylować pomieszczenie, gdzie odpalany jest biokominek.Tak naprawdę musimy jedynie złożyć elementy znajdujące się w zestawie, aby zacząć korzystać z biokominka wolnostojącego. I co najważniejsze możemy go postawić w dowolnie wybranym przez nas miejscu.DOSKONAŁA JAKOŚĆ

W produkcji biokominków wykorzystywane są najlepszej jakości materiały, a cały proces ich tworzenie odbywa się zgodnie ze światowymi standardami. Dzięki temu nasze produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2015.POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

Produkcja biokominków jest nadzorowana przez TÜV Rheinland Polska, przez co dysponują one też niemieckimi certyfikatami bezpieczeństwa TÜV.

Dla bezpieczeństwa użytkowników pojemniki na paliwo są wyposażone w dodatkową komorę. Uniemożliwia ona wylanie się paliwa, w sytuacji napełnienia pojemnika zbyt dużą jego ilością. Z kolei chłonny wkład w pojemniku zapobiega rozlaniu się paliwa, gdy biokominek zostanie przechylony, ograniczając jednocześnie zużycie biopaliwa.Bezpieczeństwo użytkownikom zapewnia też szyba oddzielająca pomieszczenie od paleniska.

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie