2 października 2023
Kratki 4 listopada 2020

Biokominek Kratki DELTA 1200 lewy z certyfikatem TÜV


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

Przedstawiamy Państwu idealny model biokominka do zabudowy we wnęce. Jest on horyzontalny i narożny, a do tego otwiera się na lewą stronę, może być zatem doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrz waszych domów.

Najlepszy biokominek na rynku

W przypadku biokominków nie mamy żadnych problemów z jego instalacją. Nie musimy bowiem podłączać takiego urządzenia na przykład do przewodu wentylacyjnego. Dzięki temu, biokominek szybko i łatwo zamontujemy w naszym domu, a do tego z pewnością poradzimy sobie z jego obsługą.Do tego biokominek może stanowić ważny element dekoracyjny pomieszczenia, w którym go umieścimy. Ilość dostępnych obecnie produktów tego typu sprawia, że z pewnością znajdziemy model dopasowany do naszych upodobań.W kominkach tego typu wykorzystywane jest płynne biopaliwo, które zapewnia nam przepiękny płomień.

PRZYTULNE CIEPŁO

W pomieszczeniu, w którym korzystamy z biokominka rośnie temperatura, nawet do kilku stopni Celsjusza. Wszystko zależy jednak od rozmiarów wnętrza oraz od wielkości samego płomienia. Warto przy tym pamiętać, że to niepozorne urządzenie oddaje do pomieszczenia całość produkowanego przez siebie ciepła. Staje się więc jego źródłem ogrzewania.

INNOWACYJNY WYGLĄD

Nasz biokominek to możliwość oglądania płomieni z dwóch stron. Jego panoramiczny design, a przy tym bardzo subtelna rama frontowa sprawiają, że doskonale wpasowuje się on w wystrój nowoczesnych pomieszczeń.Biokominek tego typu fantastycznie wygląda w otwartych przestrzeniach, zwłaszcza łączących dwie różne funkcje, jak na przykład w przypadku salonu i kuchni.

KOMFORT, NA KTÓRYM NAM ZALEŻY

Obsługa biokominka sprowadza się do wlania do pojemnika biopaliwa, do wyznaczonego poziomu. Kiedy tylko chcemy, możemy również zdecydować o wygaszeniu ognia. Pamiętajmy jedynie o tym, by pomieszczenie było odpowiednio wentylowane.

NAJWYŻSZA MOŻLIWA JAKOŚĆ

Tworzymy nasze biokominki z najlepszych surowców, a do tego gwarantujemy, iż są one produkowane według światowych standardów. Dowodem na to jest certyfikat ISO 9001:2015. 

BANALNY MONTAŻ

Biokominek można umieścić na wnęce w ścianie lub też na elemencie z niej wystającym, który jest budowany właśnie w tym celu.

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

 TÜV Rheinland Polska monitoruje produkcję biokominków, które posiadają niemieckie certyfikaty bezpieczeństwa TÜV. Będący ich częścią pojemnik został wyposażony w dodatkową komorę. Dzięki niej nawet przy przypadkowym wlaniu do pojemnika zbyt dużej ilości paliwa, nie dojdzie do jego wylania się na zewnątrz.Pojemnik posiada też wkład chłonny. Zmniejsza on ilość zużywanego paliwa, a do tego nie pozwala na rozlanie się biopaliwa nawet, gdy kominek zostanie przechylony.

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie