7 grudnia 2023
Kratki 30 października 2020

Biokominek Kratki TANGO 4


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

 

Stabilna konstrukcja, jak i także szyby z czterech stron pojemników z ogniem sprawiają, że jest on w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Sprawdza się on zarówno wewnątrz, jak i także na zewnątrz naszego domu.

Zalety

Na pewno biokominki nie uznają żadnych ograniczeń. Nie wymagają także instalacji skomplikowanej ani też podłączenia do kominowego przewodu. Są niezwykle proste w samym montażu oraz także w obsłudze. Sprawdzają się zarówno w mniejszym mieszkaniu, jak i także w przestronnym domu.

Biokominki to także rozwiązanie doskonałe na aranżację wnętrz. Wszystko z uwagi na bogatą ofertę produktów. Dzięki niej możemy realizować najbardziej oryginalną rzeszę pomysłów.

Są opalane paliwem ekologicznym w postaci płynu. Efektem tego jest prawdziwy ogień.

Ciepło naturalne

Biokominek znacznie podnosi temperaturę. Może ją podnieść nawet do kilku stopni Celsjusza. Zależnie od samej wysokości płomienia oraz wielkości samego wnętrza. Ciepło wytwarzane jest w stu procentach oddane do pomieszczenia, dzięki czemu sam biokominek stanowić może źródło dodatkowe ogrzewania.

Wygodne użytkowanie

Wystarczy, że wlejemy biopaliwo do poziomu, który jest oznaczony w pojemniku. Możliwe jest także wygaszenie płomienia w zasadzie w dowolnym momencie. Pamiętać musimy o wentylacji pomieszczenia, w którym biokominke się znajduje.

Biokominek wolnostojący nie wymaga w żadnym wypadku montażu. Wystarczy go postawić w dowolnym miejscu. Wystarczy, że złożymy elementy, które są zawarte w opakowaniu i postąpimy zgodnie z instrukcją obsługi.

Gwarancja jakości

Wszelkie biokominki są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Sam proces produkcji jest realizowany według standardów światowych, co potwierdza chociażby uzyskanie certyfikatu - ISO 9001:2015

Postawmy na bezpieczeństwo

Sam proces produkcji biokominków jest monitorowany chociażby przez TUV Rheinland Polska. Tenże biokominek posiada certyfikat niemiecki bezpieczeństwa TUV.

Pojemnik z takowym certyfikatem posiada specjalną dodatkową komorę. Zapobiega ona wylaniu paliwa na skutek przepełnienia przypadkowego zbiornika. Posiada także wskaźnik poziomu maksymalnego paliwa.

Chłonny wkład jest umieszczony w środku pojemnika. Na pewno zmniejsza samo zużycie paliwa oraz do tego zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na sam skutek przechylenia urządzenia. Biokominek dodatkowo wyposażony został w szybę, która oddziela palenisko od pomieszczenia. Podnosi to jeszcze bardziej bezpieczeństwo jego użytkowania.

Biokominek jest dostępny w trzech kolorystycznych wariantach: granito, czarnym oraz białym.

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie