7 grudnia 2023
Kratki 30 października 2020

Biokominek Kratki DELTA 700 prawy z certyfikatem TÜV


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

 

Nie ma granicznych wartości dla biokominków. Takie urządzenia na pewno nie wymagają instalacji skomplikowanej czy też podłączenia do komina. Są bardzo łatwe w montażu oraz także w obsłudze. Można je także zainstalować zarówno w mniejszym  mieszkanku.

Biokominki także są rozwiązaniem wręcz doskonałym w zakresie samej dekoracji wnętrz. Gama produktów niesamowicie szeroka pozwala na wykorzystanie ich do oryginalnych najbardziej pomysłów.

Są one oczywiście opalane paliwem ekologicznym w postaci specjalnego płynu. To właśnie powoduje prawdziwy pożar.

NATURALNE CIEPŁO

Zależnie od wysokości płomienia, jak i także od wielkości wnętrza, wszelkie biokominki znacznie podnoszą temperaturę i to do kilku stopni Celsjusza.

Ciepło wytworzone w stu procentach uwalniane jest do pomieszczenia. Oznacza to nic innego jak to, że biokominek może okazać się dodatkowym źródłem samego ogrzewania.

MODERN DESIGN

Dzięki widokowi obustronnemu ogniowemu, delikatnej ramce frontowej oraz widokowi panoramicznemu doskonale się wpisuje w styl wnętrze nowoczesnych.

Tenże rodzaj biokominka bardzo często jest wybierany w przypadku otwartych przestrzeni, gdzie różnego rodzaju pomieszczenia są mieszane. Na przykład pokój dzienny jest mieszany z jadalnią.

KONWENCJONALNE ZASTOSOWANIE

Należy napełniać biopaliwo jedynie do poziomu, który jest oznaczony w zbiorniku. Zawsze można regulować oraz także gasić płomień. Pamiętajmy o tym, aby pomieszczenie przewietrzyć, w którym się znajduje biokominek.

WYSOKA JAKOŚĆ

Biokominki wykonane są z materiałów naprawdę wysokiej jakości. Sam proces produkcyjny jest prowadzony ze standardami światowymi. Wskazuje na to stosowny certyfikat.

OPCJE INSTALACJI

Pojedyncza obudowa: montowana może być w ściennej wnęce lub też wykonanym specjalnie dekoracyjnym elemencie wystającym bezpośrednio ze ściany.

SKUPMY SIĘ NA BEZPIECZEŃSTWIE

Sam proces produkcji monitorowany jest przez firmę TUV Rheinland Polska. Biokominek posiada certyfikat niemiecki bezpieczeństwa TUV. Zbiornik z takowym certyfikatem posiada specjalna dodatkową komorę, która zapobiega się rozlewaniu paliwa w przypadku przepełnienia przypadkowego zbiornika. Posiada także wskaźnik poziomu maksymalnego paliwa.

Absorpcyjny wkład jest umieszczony w części środkowej zbiornika. Ma on za zadanie zmniejszyć zużycie paliwa oraz także zapobiega wylewaniu się podczas przechylenia urządzenia biopaliwa.

Naprawdę warto zainwestować w biokominek. Są one świetną opcją dla naszego mieszkania czy też dla naszego domu. Skuśmy się, a nie będziemy żałować.

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie