2 października 2023
Kratki 18 listopada 2020

Biokominek Kratki DELTA 600 prawy z certyfikatem TÜV


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

 

Szukając rozwiązania przeznaczonego do zabudowy we wnęce, warto zainteresować się możliwościami, jakie otwiera przed nami narożny biokominek. To jedno z tych rozwiązań, w przypadku którego trudno mówić o jakichkolwiek ograniczeniach. Nie wymaga nie tylko skomplikowanej instalacji, ale również tego, aby podłączyć go do przewodu kominowego, jest prosty w montażu i nieskomplikowany w obsłudze, a do tego można z powodzeniem zainstalować go nie tylko w przestronnym domu, ale i w mniejszym mieszkaniu, w którym nie można byłoby nawet marzyć o tradycyjnym kominku. Plusem biokominka jest także to, że sprawdza się znakomicie, gdy zastanawiamy się nad unikatowym sposobem zaaranżowania wnętrza. Bogata oferta produktów sprawia, że możemy zrealizować nawet najbardziej nietypowe pomysły. Warto podkreślić także, że biokominki opala się ekologicznym paliwem. Ma on płynną postać, a osoba korzystająca z takiego rozwiązania może cieszyć się widokiem naturalnego ognia.

Prawdziwe ciepło

Wbrew obiegowym opiniom, biokominkowi trudno jest zarzucić to, że mamy w jego przypadku do czynienia z rozwiązaniem nieskutecznym. Jest w stanie przyczynić się do tego, że temperatura w pomieszczeniu będzie wyższa nawet o kilka stopni. Tu kluczowe znaczenie ma wysokość płomienia, choć nie bez znaczenia jest również wielkość wnętrza. Wytwarzane ciepło jest w stu procentach oddawane do pomieszczenia, które ma być w ten sposób ogrzewane. To sprawia, że biokominek sprawdza się doskonale jako dodatkowe jego źródło w domu.

Ciekawy design i prostota użytkowania

Biokominki z pewnością przypadną do gustu także tym osobom, które cenią sobie niebanalny wygląd rozwiązań tego typu. Nie może być jednak inaczej. W sprzedaży dostępne są modele pozwalające nam na dwustronną wizję ognia, cieszące oko panoramicznym wyglądem oraz zwracające na siebie uwagę dzięki delikatnej tamie frontowej. Wszystko to sprawia, że trudno o lepsze rozwiązanie w otwartym pomieszczeniu mającym do spełnienia przynajmniej kilka różnych funkcji. Decydując się na biokominek nie musimy obawiać się także o to, że korzystanie z niego okaże się skomplikowane. Wystarczy, że wlejemy biopaliwo do poziomu, który został oznaczony w pojemniku. Nic nie stoi też na przeszkodzie temu, aby regulować wysokość płomienia, a także, aby wygasić go we wskazanym przez nas momencie. Zdecydowana większość biokominków to rozwiązania wykonane z materiałów wysokiej jakości, spełniające rygorystyczne normy odnoszące się do kwestii związanych z bezpieczeństwem.

 

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie