26 lutego 2024
Kratki 18 listopada 2020

Biokominek Kratki DELTA 700 prawy z certyfikatem TÜV


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

 

Jeśli zastanawiamy się nad ciekawym pomysłem na zabudowę we wnęce, z pewnością ciekawym rozwiązaniem okaże się w naszym przypadku narożny, horyzontalny biokominek, którego znakiem rozpoznawczym jest to, że jest otwarty na prawą stronę.

Zalety biokominka

Biokominki cieszą się rosnącą popularnością z wielu powodów, zwykle zwraca się przy tym uwagę na to, że mamy w ich przypadku do czynienia z rozwiązaniami, które nie uznają ograniczeń. Nie musimy decydować się w ich przypadku na skomplikowaną instalację, nie wymaga się od nas przy tym również podłączania ich do przewodu kominowego. Ich montaż jest prosty, nieskomplikowana jest przy tym również ich obsługa. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z rozwiązaniami sprawdzającymi się tak w domu, jak i w mieszkaniu, w którym przestrzeń jest ograniczona. Biokominki mogą być zatem rozpatrywane także w kontekście nietuzinkowej aranżacji wnętrz. Ich oferta jest bogata, a to sprawia, że nawet najbardziej oryginalne pomysły mogą doczekać się realizacji. Opala się je paliwem ekologicznym, zawsze można przy tym liczyć na prawdziwy, piękny ogień.

Naturalne ciepło i nowoczesny design

Choć wiele osób wypowiada się na temat biokominka z przekąsem, wypada podkreślić, że jest on w stanie podnieść temperaturę w pomieszczeniu nawet o kilka stopni. Tu kluczową rolę odgrywa wysokość płomienia, choć nie bez znaczenia jest także wielkość wnętrza, w którym znajduje się te urządzenie. Ciepło wytwarzane przez biokominek jest zresztą niemal w stu procentach oddawane do pomieszczenia, można więc zakładać, że będzie to solidne dodatkowe źródło ogrzewania. Także sam wygląd nowoczesnego biokominka sprawia, że wiele osób jest skłonnych zainteresować się nim. Tu warto wspomnieć choćby o panoramicznym wyglądzie, delikatnej ramie frontowej oraz dwustronnej wizji ognia. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z idealnym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza. To szczególnie ciekawa propozycja dla tych osób, które zastanawiają się nad rozwiązaniem przeznaczonym do otwartego pomieszczenia. Biokominek może skutecznie oddzielać przestrzenie pełniące nieco inne funkcje takie, jak choćby salon i jadalnię.

Wygoda użytkowania i wysoka jakość

Użytkowanie biokominka budzi w wielu osobach niepokój, warto więc podkreślić, że w rzeczywistości odbywa się w sposób intuicyjny. Wystarczy, że sięgniemy po biopaliwo, a następnie wlejemy je do pojemnika starając się nie przekroczyć poziomu zalecanego przez producenta. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby regulować płomień, a nawet, aby go wygasić, gdy uważamy, że nadszedł na to czas. Musimy pamiętać jedynie o wentylacji pomieszczenia.

 

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie