2 października 2023
Kratki 4 listopada 2020

Biokominek Kratki JULIET 1800 z certyfikatem TÜV


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

Panoramiczny obraz płomieni oraz jedyna w swoim rodzaju szlifowana faktura. To tylko najbardziej charakterystyczne walory tego biokominka, który można powiesić na ścianie. Jego obecność we wnętrzu z pewnością doda mu elegancji i wytworności, niezależnie od tego, czy jest to biuro, czy może nasz dom. Produkt pełen zalet Kupując biokominek nie musimy się martwić jego instalacją i koniecznością podłączania urządzenia do przewodu kominowego. W tym przypadku zarówno montaż biokominka, jak i jego obsługa są naprawdę łatwe i poradzi sobie z tym każdy. Biokominki sprawdzą się w każdego typu pomieszczeniu, niezależnie od jego wielkości. Stanowią one fantastyczny element wystroju wnętrz zwłaszcza, że ilość dostępnych obecnie modeli pozwala dopasować taki biokominek do naszych wyobrażeń.Dużą zaletą tego rozwiązania jest również fakt, iż biokominki opalane są biopaliwem, które ma postać płynu. To dzięki niemu możemy podziwiać piękny, żywy ogień w naszym domu.

PERFEKCYJNE CIEPŁO

W pomieszczeniu, w którym znajduje się biokominek temperatura może wzrosnąć nawet o kilka stopni, co zależy od rozmiarów pomieszczenia oraz od tego, jak duży jest płomień.Dzięki temu, że wytwarzane przez to urządzenie ciepło jest całkowicie oddawane do wnętrza, możemy traktować biokominek jako swego rodzaju, ekstra źródło ogrzewania pomieszczenia.

PEŁNA WYGODA

Biokominek jest wyposażony w pojemnik na biopaliwo. Musimy jedynie wlać do niego płyn do wyznaczonego poziomu, aby móc odpalić ogień. Możemy dowolnie regulować wielkość ognia, a także go zgasić, gdy będziemy chcieli. Jedyne na co musimy zwrócić uwagę to właściwa wentylacja w pomieszczeniu, gdzie rozpalamy biokominek.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Do produkcji biokominków wykorzystywane są najwyższej jakości surowce. Dodatkowo, cały proces ich powstawania przebiega zgodnie ze światowymi standardami, na co dowodem jest certyfikat ISO 9001:2015.

MONTAŻ NA DWA SPOSOBY

Jeśli chcemy umieścić biokominek na ścianie wystarczy użyć do tego celu dołączone do kompletu kołki montażowe. Ale urządzenie to można również postawić we wnęce lub na wystającym ze ściany elemencie, który buduje się w tym właśnie celu.BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKOTÜV Rheinland Polska nadzoruje produkcję naszych biokominków, czego potwierdzeniem jest niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Posiadający go pojemnik na biopaliwo wyposażony jest w dodatkową komorę. Jej rolą jest uniemożliwienie wylania się płynu w sytuacji, gdy pojemnik zostanie przepełniony. W pojemniku znajduje się też wkład chłonny. Jego zadaniem jest ograniczenie zużycia biopaliwa, ale także zapobieganie rozlaniu się płynu, gdy urządzenie zostanie przypadkowo przechylone.

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie