13 lipca 2024
Kratki 4 listopada 2020

Biokominek Kratki DELTA 3 czarny z certyfikatem TÜV

Nowoczesny i minimalistyczny wygląd biokominka sprawia, że całe wnętrze, w którym go umieścimy nabiera bardziej oryginalnego charakteru. Jego elegancki design jest idealnym dopełnieniem wystroju każdego wnętrza, zwłaszcza salonu lub sypialni. Dlaczego warto? Decydując się na biokominek nie jesteśmy tak naprawdę niczym ograniczeni. Urządzenie to nie wymaga bowiem podłączenia do przewodu kominowego lub jakiejkolwiek innej instalacji. Zarówno montaż biokominka, jak i jego późniejsza obsługa są niezwykle łatwe. Biokominek to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w dużej przestrzeni domu, ale także w małym mieszkaniu. Może też stanowić bardzo atrakcyjny element dekoracji każdego wnętrza. Wybór najróżniejszych biokominków jest bowiem tak duży, iż pozwala ziścić nawet te wyjątkowo odważne wizje.

Bardzo istotne jest też to, iż biokominki opalane są biopaliwem, które ma formę płynu. To właśnie dzięki niemu możemy się cieszyć żywym ogniem we wnętrzach naszego domu lub mieszkania.

CIEPŁO, KTÓRE NAPRAWDĘ POCZUJESZ

Jak się okazuje, biokominki nie są jedynie ozdobami. Podczas korzystania z nich temperatura w pomieszczeniu może wzrosnąć nawet o kilka stopni. Zależy to przede wszystkim od tego jak duże jest pomieszczenie, w którym znajduje się biokominek oraz od tego, jak duży jest płomień.Dzięki temu, że oddaje on całość wytwarzanego ciepła do wnętrza, stanowi swego rodzaju źródło ogrzewania takiego pomieszczenia.

WYGODA NA CO DZIEŃ

Rozpalenie biokominka jest banalnie proste. Należy jedynie uzupełnić pojemnik biopaliwem do znajdującego się na nim oznaczenia. Następnie możemy dowolnie regulować intensywność płomienia oraz szybko go wygasić, kiedy tylko chcemy. Musimy jedynie zadbać o odpowiednią wentylację w pomieszczeniu, gdzie znajduje się biokominek.NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Do tworzenia biokominków wykorzystywane są najwyższej jakości surowce, a ich produkcja przebiega zgodnie z uznanymi standardami, czego potwierdzeniem jest certyfikat ISO 9001:2015.MONTAŻ NA DWA SPOSOBY

Biokominek naścienny montowany jest na wybranej przez nas ścianie na kołkach montażowych będących częścią zestawu.

Biokominek w indywidualnej zabudowie montuje się natomiast we wnękach albo też na budowanych w tym celu elementach dekoracyjnych, które wystają ze ściany.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

TÜV Rheinland Polska nadzoruje proces produkcji biokominków, które otrzymują również niemieckie certyfikaty bezpieczeństwa TÜV. Pojemniki będące częścią produktu są wyposażone w specjalną komorę, dzięki której nie dochodzi do wylania się biopaliwa, gdy zbiornik zostanie niechcący przepełniony.W pojemniku znajduje się też wkład chłonny, który ogranicza zużycie biopaliwa. Dzięki niemu paliwo nie wyleje się też z pojemnika, gdy zostanie on przypadkowo przechylony.