26 lutego 2024
Kratki 4 listopada 2020

Biokominek Kratki DELTA 1200 prawy z certyfikatem TÜV


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

 

Już od dłuższego czasu możemy usłyszeć słowa uznania wypowiadane pod adresem biokominka. Jest on określany mianem rozwiązania, w przypadku którego można mówić z pełnym przekonaniem o tym, że nie wie ono, czym są ograniczenia. Biokominek nie wymaga od na ani zaawansowanej instalacji, ani montażu, nie musi być przy tym nawet podłączony do przewodu kominowego. Sprawdza się w przestrzennym domu, jak i w niewielkim mieszkaniu, a jednocześnie może przypaść do gustu tym osobom, które zastanawiają się nad zaaranżowaniem wnętrza w niekonwencjonalny sposób. To także rozwiązanie, które musi się spodobać osobom zatroskanym o stan środowiska naturalnego. Do opalania biokominka wykorzystywane jest ekologiczne paliwo płynne, a efektem tego działania jest prawdziwy ogień.

Ciepło w nowoczesnym wydaniu

Biokominek jest często uważany za rozwiązanie, które ma do spełnienia przede wszystkim funkcję ozdobną. Należy jednak pamiętać o tym, że jest on w stanie w realny sposób podnieść temperaturę w pomieszczeniu nawet o kilka stopni Celsjusza. Tu duże znaczenie ma wysokość płomienia, choć ważne jest także to, jak duże pomieszczenie ma dogrzewać biokominek. Bez względu na wielkość ogrzewanej przestrzeni należy zwrócić uwagę na to, że wytwarzane ciepło jest niemal w stu procentach oddawane do pomieszczenia. To ciekawe i wydajne dodatkowe źródło ciepła w domu, którego dodatkowym atutem jest niebanalny, nowoczesny design. Tu atuty biokominka można mnożyć. To panoramiczny wygląd, delikatna rama frontowa oraz ogień widoczny nie z jednej, ale z dwóch stron. Wszystko to sprawia, że trudno o ciekawsze rozwiązanie w nowoczesnym wnętrzu. Biokominek sprawdza się znakomicie także wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z otwartymi pomieszczeniami zwłaszcza, jeśli chce się podkreślić zróżnicowanie pełnionych przez nie funkcji.

Wygoda użytkowania

Jeśli wlejemy biopaliwo do poziomu, który został oznaczony w pojemniku, nie musimy martwić się o wiele innych czynności związanych z wykorzystywaniem biokominka. Jakby tego było mało, nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby wygasić ogień dokładnie w tym momencie, w którym wydaje się to nam najbardziej właściwe. Jeśli będziemy pamiętać o odpowiedniej wentylacji pomieszczenia, z pewnością nie będziemy musieli martwić się o niewystarczający poziom bezpieczeństwa. Warto tu wspomnieć, że o bezpieczeństwo to troszczą się także producenci dbając o to, aby urządzenia były wykonane z materiałów najwyższej jakości. Proces produktów jest realizowany w oparciu o międzynarodowe normy, za zakupem przemawia przy tym również sam montaż, nie tylko szybki, ale i nieskomplikowany.

 

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie