7 grudnia 2023
Kratki 30 października 2020

Biokominek Kratki NOVEMBER


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

 

Kształty proste oraz eleganckie oraz materiał, z którego jest wykonany biokominek portalowy powodują, że przypomina doskonale kominek tradycyjny. Samo przeszklenie biokominka jest dostępne w opcji.

Zalety

Biokominki w żadnym wypadku nie uznają ograniczeń. Nie wymagają także instalacji skomplikowanej, ani też podłączenia do kominowego przewodu. Biokominki są bardzo proste w montażu, jak i także w obsłudze, sprawdzają się jak najbardziej w domu przestronnym oraz w mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to także rozwiązanie doskonałe na aranżację wnętrz. Bardzo bogata oferta produktów umożliwia nam realizację pomysłów, które są najbardziej oryginalne.

Biokominki opalane są paliwem. jest to płyn. W efekcie otrzymuje się prawdziwy ogień.

CIEPŁO NATURALNE

Biokominek podnosi znacznie temperaturę. Nawet mowa o kilku stopniach Celsjusza. Wszystko jest zależne od wielkości wnętrza oraz od wysokości płomienia. Ciepło wytwarzane w stu procent jest oddane do danego pomieszczenia. Dzięki temu biominek stanowić może źródło dodatkowe ogrzewania.

WYGODNE UŻYWANIE

Wystarczy, że wlejemy biopaliwo do poziomu, który jest oznaczony w pojemniku. Możliwa także jest regulacja, a do tego wygaszenie płomienia w momencie dowolnym. Pamiętać należy oczywiście o wentylacji pomieszczenia, gdzie znajduje się nasz biokominek.

Biokominek wolnostojący w żadnym wypadku nie wymaga montażu. Można go w zasadzie postawić w miejscu dowolnym. Wystarczy, że złożymy elementy, które zawarte są w opakowaniu według załączonej instrukcji obsługi.

GWARANCJA JAKOŚCI

Biokominki są wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości. Sam proces produkcji jest realizowany zgodnie ze standardami światowymi. Dzięki temu udało się uzyskać certyfikat o oznaczeniu ISO 9001:2015.

POSTAWMY NA BEZPIECZEŃSTWO

Sam proces produkcji biokominków jest monitowany przez firmę TUV Rheinland Polska. Biokominek posiada certyfikat niemiecki bezpieczeństwa TUV.

Pojemnik z certyfikatem TUV posiada specjalną dodatkową komorę. Zapobiega ona wylaniu paliwa przy chociażby przypadkowym przepełnieniu zbiornika. Posiada do tego także wskaźnik poziomu maksymalnego paliwa.

Chłonny wkład jest umieszczony w środku pojemnika. Zmniejsza on znacznie zużycie paliwa oraz także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek samego przechylenia urządzenia.

Warto zakupić dla siebie biokominek. Z efektu końcowego w naszym mieszkaniu czy też w naszym domu będziemy niezwykle zadowoleni. Biokominek wcale nie jest drogi jak na tak wysoką jakość. Jego zakup to strzał w dziesiątkę.

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie