2 października 2023
Kratki 30 października 2020

Biokominek Kratki DELTA 900 prawy z certyfikatem TÜV


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

Otwarty na stronę prawą horyzontalny biokominek to rozwiązanie idealne w przypadku zabudowy we wnęce.

ZALETY


Montaż biokominka możliwy jest bez konieczności stosowania skomplikowanych instalacji czy też konieczności podłączenia się do przewodu kominowego. Dlatego też kominki te spotkać można zarówno w domach jednorodzinnych jak i mieszkaniach w bloku. Są proste zarówno w montażu jak i codziennej obsłudze. Co więcej opalane są ekologicznym płynnym paliwem, za sprawą którego kominek ten pozwala się cieszyć prawdziwym ogniem.

Biokominki spotkać można w wielu propozycjach na niebanalne aranżacje wnętrz. Szeroka oferta tych produktów sprawia, że posiadaczem kominka może zostać tak właściciel dużego salonu jak i niewielkiej kawalerki.

KOMINEK JAKO ŹRÓDŁO CIEPŁA


Ciepło wytworzone przez biokominek w całości oddawane jest do otoczenia, w związku z czym może być on dodatkowym źródłem ciepła. Dobierając wysokość płomienia do wielkości przestrzeni można podnieść panującą w niej temperaturę nawet o kilka stopni Celsjusza..

NOWOCZESNY WYGLĄD

Dwustronna wizja ognia, panoramiczny obraz oraz subtelna frontowa rama sprawiają, że kominek pięknie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Doskonale sprawdza się w otwartych przestrzeniach oraz na powierzchniach współdzielonych np. przez pokój dzienny i aneks kuchenny.

PROSTE UŻYTKOWANIE

Rozpalenie kominka wymaga jedynie wlania biopaliwa do przeznaczonego do tego pojemnika. W każdym momencie można dowolnie zmienić wysokość płomienia lub całkowicie go wygasić.
Pomieszczenie w którym znajduje się biokominek powinno być odpowiednio wentylowane!

JAKOŚC POTWIERDZONA CERTYFIKATEM!

Produkcja biokominków przebiega zgodnie z obowiązującymi standardami, dzięki czemu posiadają one certyfikat jakości ISO 9001:2015. To najlepszy dowód tego, że wykonane są z wysokiej jakości materiałów gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania.


PROSTY MONTAŻ

Kominek zamontować można w istniejącej wnęce lub też w miejscu specjalnie do tego stworzonym. Wybór zależy wyłącznie od preferencji lub potrzeb użytkownika.


BEZPIECZEŃSTWO PRZEZ CAŁY OKRES UŻYTKOWANIA

Produkcja biokominków monitorowana jest stale przez TÜV Rheinland Polska, a dzięki temu biokominek posiada TÜV czyli niemiecki certyfikat bezpieczeństwa.

Certyfikat ten posiadają pojemniki w których zainstalowano specjalną komorę, zapobiegającą wylaniu czy rozlaniu paliwa np. na skutek przepełnienia zbiornika. Taki zbiornik dodatkowo wyposażony jest we wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa, ułatwiający jego bezpieczne napełnianie.

Umieszczony w środku pojemnika wkład ochronny pozwala zmniejszyć zużycie paliwa oraz uniemożliwia rozlanie biopaliwa w przypadku przechylenia konstrukcji.

 

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie