2 października 2023
Kratki 30 października 2020

Biokominek Kratki DELTA 900 lewy z certyfikatem TÜV


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

 

Poziomy biokominek z otwarciem na lewą stronę, ze względu na narożny kształt, jest doskonałym rozwiązaniem na zabudowę różnego rodzaju wnęk w mieszkaniach i domach.

ATUTY

Biokominki to świetna alternatywa dla właścicieli mieszkań i domów, w których nie ma możliwości montażu tradycyjnego kominka. Ten rodzaj kominków nie wymaga skomplikowanych prac montażowych i instalacyjnych, ani też przyłączenia do przewodów kominowych. Biokominki można użytkować bez przeszkód w każdym domu lub mieszkaniu, niezależnie od wielkości powierzchni. Doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach przestrzennych, jak i tych bardziej kameralnych.

Poza tym, że biokominki mają dużo zalet związanych z ich funkcjonalnością, stanowią ważny wystrój wnętrza. Szeroka oferta pozwala na wybór wersji, która dzięki walorom estetycznym pozwoli na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni.

Jednym z najważniejszych atutów biokominków jest wykorzystanie ekologicznego, bezwonnego i bezdymnego paliwa w postaci płynu, który daje efekt prawdziwego płomienia. 

ŹRÓDŁO CIEPŁA

Ciepło produkowane przez biokominek jest w całości oddawane do pomieszczenia, a w wyniku jego działania temperatura wewnątrz ulega podwyższeniu nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od intensywności ognia oraz wielkości pomieszczenia. Jest to doskonałe źródło dodatkowego ciepła w domu lub mieszkaniu.

STYLOWY I NOWOCZESNY WYGLĄD

Biokominki doskonale komponują się ze stylistyką nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Zapewnia to elegancka rama, horyzontalny kształt oraz możliwość obserwowania ognia z dwóch stron. Ten rodzaj kominka sprawdzi się jako element kompozycji łączącej dwa otwarte pomieszczenia, na przykład kuchnię z salonem.

ŁATWA OBSŁUGA

Aby uruchomić kominek wystarczy wlać odpowiednią ilość biopaliwa do poziomu zaznaczonego w pojemniku. Kominki wyposażone są w funkcje regulacji wysokości płomienia, a także jego całkowitego wygaszenia. Wnętrze, w którym zamontowany został biokominek powinno być regularnie wietrzone.

JAKOŚĆ GWARANTOWANA CERTYFIKATEM ISO

Biokominki produkowane są z materiałów najwyższej jakości i według światowych norm, potwierdzonych certyfikatem ISO 9001:2015.

PROSTY I EKSPRESOWY MONTAŻ

Biokominek można w szybki i łatwy sposób zamontować we wnęce lub przygotować na potrzeby montażu wystający ze ściany element aranżacji wnętrza.

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA

Biokominki produkowane są według standardów TÜV Rheinland Polska, potwierdzonych certyfikatem TÜV.

Pojemnik na paliwo, którego bezpieczeństwo gwarantuje certyfikat TÜV, jest wyposażony w dodatkowy zbiornik zapobiegający wylaniu się paliwa, jak i wskaźnik dopuszczalnego poziomu paliwa. 

Zabezpieczeniem przed rozlaniem paliwa przy przechylaniu kominka jest specjalny wkład chłonny, który dodatkowo zmniejsza ilość zużywanego paliwa.

 

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie