2 października 2023
Opinie 18 listopada 2020

Biokominek Muztag Malaga


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie


Chcemy zwrócić szczególną uwagę na jednego z naszych ulubionych klientów. Tym razem jest to nasz gazowy ogrzewacz tarasowy Muztag Malaga. Ten kominek gazowy jest hitem wśród naszych klientów i może dodać dodatkowego ciepła, jak również przyczynić się do stworzenia przytulnej atmosfery na chłodniejsze wieczory na tarasie lub w ogrodzie.
O marce Muztag
Muztag jest hiszpańską marką z ponad 40 letnim doświadczeniem w branży. Muztag jest znany z pięknych ogrzewaczy tarasów, które znajdują się w większości hoteli i restauracji w Hiszpanii. Są one również hitem w Anglii!

Wszystkie kominki firmy Muztag posiadają certyfikat CE, który jest ukierunkowany na bezpieczeństwo klienta. Ponadto, ogrzewacze tarasowe są wykonane w solidnym wykonaniu, co pozwala na utrzymanie kominka w dobrym stanie przez długi czas.

Jakie korzyści może zaoferować Muztag Malaga?

Grzałka tarasowa, którą tym razem wyróżnimy, to Muztag Malaga. Ten kominek jest bardzo stylowy i prosty w wyrazie. Dlatego pasuje do większości okolic. Sama butla gazowa jest ukryta wewnątrz kominka. Oznacza to, że jesteś wolny od widoku pomarańczowej butli z gazem, która w przeciwnym razie może być nękająca dla oka. Ponadto, kominek jest wyposażony w kółka umożliwiające łatwe przenoszenie go z miejsca na miejsce.

Muztag Malaga jest często używany w prywatnych rezydencjach, domkach, jak również w kawiarniach i restauracjach, aby utrzymać ciepło gości.

Standardowo kamienie lawowe stanowią ozdobę Muztagu Malaga. Jeśli jednak zamiast tego potrzebne jest drewno ceramiczne, można je kupić już od 49 funtów.

Możesz obejrzeć film o Muztagu Malaga z ceramicznym drewnem tutaj.

Tyle kosztuje włączenie kominka.
Jeśli planujesz spędzić wieczór na zewnątrz, na tarasie otoczonym przez ludzi, których kochasz, ten kominek gazowy będzie oczywistym wyborem, aby zapewnić trochę dodatkowego ciepła. Moc grzewcza kominka wynosi 7,3kW i zużywa około 0,50 kg gazu na godzinę. Pozwala to na długi czas palenia, z możliwością spędzenia wielu godzin na świeżym powietrzu przed kominkiem.

Płomień jest regulowany, co umożliwia modyfikację płomienia, a co za tym idzie ciepła - w miarę zmniejszania się zużycia osiągany jest dłuższy czas spalania.

Jeśli używasz 11 kg butli gazowej £ 34 to kosztować będzie około £ 1,5 za godzinę, aby mieć ją zapaloną przy pełnej mocy płomienia.

Ogrzewacz tarasowy przez cały rok

Ten grzejnik tarasowy stworzy na tarasie przytulną atmosferę i ciepło przez cały rok. W razie potrzeby można dodać: kilka koców na zewnątrz, kieliszek wina lub coś pysznego i włączyć kominek gazowy. Zagwarantuje to Państwu przyjemny wieczór nawet w chłodniejszych miesiącach roku.

Zalecamy jednak, aby kominek był chroniony przez osłonę lub wniesiony do środka, gdy nie jest używany. Ponadto, będzie on chroniony przed mrozem.

 

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie