2 października 2023
Opinie 19 listopada 2020

Ranking biokominków wolnostojących


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

1. Miejsce

Biokominek Kratki ROMEO czarny z certyfikatem TÜV

Biokominek wolnostojący o stabilnej konstrukcji. Szyby umiejscowione z 4 stron pojemnika z ogniem stanowia dodatkową ochronę dla dzieci i zwierząt domowych.

2. Miejsce

Biokominek Muztag Malaga

Ten kominek jest bardzo stylowy i prosty w wyrazie. Dlatego pasuje do większości okolic. Sama butla gazowa jest ukryta wewnątrz kominka. Oznacza to, że jesteś wolny od widoku pomarańczowej butli z gazem, która w przeciwnym razie może być nękająca dla oka. Ponadto, kominek jest wyposażony w kółka umożliwiające łatwe przenoszenie go z miejsca na miejsce.

Muztag Malaga jest często używany w prywatnych rezydencjach, domkach, jak również w kawiarniach i restauracjach, aby utrzymać ciepło gości.

3. Miejsce

Biokominek Kratki TANGO 4

Stabilna konstrukcja i szyby z czterech stron pojemnika z ogniem sprawiają, iż jest on bezpieczny w użytkowaniu. Sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.

4. Miejsce

Biokominek Cocoon Terra

Stylowy bio-kominek Cocoon Fires w modelu Terra Standing z wykończeniem z polerowanej stali. Kominek ten został wyprodukowany przez Australian Cocoon Fires i zaprojektowany przez Włocha Frederico Otero. Znany blat globusu zamontowany na trzech nogach, tworzy wspaniałe połączenie i wygląda olśniewająco. 

Cocoon Fires Terra to stojący biokominek o stylowym wzornictwie, który ze względu na stylowy wygląd zwykle można zobaczyć w sklepach z artykułami wnętrzarskimi. Terra często przyciąga wzrok niezależnie od wielkości pomieszczenia. 

5. Miejsce

Biokominek Kratki GALINA z certyfikatem TÜV

Wolnostojący biokominek o prostym, eleganckim kształcie. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych może być ozdobą tarasu lub ogrodu.

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie