26 maja 2024
Opinie 18 listopada 2020

Perola Współczesny piec na bioetanol firmy GlammFire


Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

Stylowy wiszący kominek na bioetanol - uderzająca cecha w Twojej przestrzeni życiowej.

Kolor : 
Stal Corten (zardzewiała)

Piec GlammFire's Perola Bio Ethanol Perola to luksusowy, wyrafinowany kominek podwieszany pod sufitem, tworzący architektoniczny punkt centralny w każdym miejscu pomieszczenia. Ten ultranowoczesny kominek posiada centralny płomień z otworem 360°, co czyni go widocznym ze wszystkich stron. Palnik może być otoczony dekoracyjnymi białymi kamieniami marmurowymi dla uzyskania jeszcze bardziej stylowego efektu.

Piec Perola Bio Ethanol jest dostępny w wysokiej jakości stali białej, czarnej stali matowej lub zardzewiałej stali kortenowej. Model jest również wyposażony w rurę odpowietrzającą, która przed produkcją może być dostosowana długością do różnych wysokości sufitu. Wielkość płomienia, moc cieplna i czas palenia mogą być łatwo regulowane poprzez przesunięcie otworu z pozycji maksymalnej do minimalnej.

Kominek jest zgodny z niemiecką normą bezpieczeństwa DIN 4734.

Główne cechy:

- Regulacja płomienia
- Spala się przez 4-6 godzin (pojemność 2 L paliwa)
- 3 wspaniałe wykończenia: biała stal, czarna stal i zardzewiała stal kortenowa
- Kamienie dekoracyjne w zestawie; bale dekoracyjne dostępne za dodatkową opłatą
- Dłuższa rura dostępna za dodatkową opłatą
- System bezpieczeństwa w przypadku przepełnienia i detektor CO
- Przyjazny dla użytkownika i wydajny
- Prosta instalacja
- 2-letnia gwarancja

Zawarte w opakowaniu:

- Korpus kominka
- Palnik ze stali nierdzewnej 2 L
- Kamienie dekoracyjne
- Kubek pomiarowy, lejek i zapalniczka
- Klucz gaśniczy/regulacyjny
- Instrukcja instalacji

O NAGRADZANEJ, LUKSUSOWEJ MARCE "GLAMMFIRE".

GlammFire jest wspaniałym i ugruntowanym znakiem towarowym o portugalskim pochodzeniu. Firma specjalizuje się w produkcji nowej koncepcji kominków, wprowadzając intuicyjny, nowoczesny design do najlepszych przestrzeni na świecie. Ich produkty mają wielu wielbicieli wśród najlepszych projektantów i architektów na świecie.

Marka jest dostępna w ponad 30 krajach, w tym w Danii, Francji, Grecji, Włoszech, Luksemburgu, Polsce, Rumunii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji, Szwajcarii, Izraelu i USA. Na całym świecie Glamm Fire dostarcza najnowocześniejsze produkty, płynnie łączące w sobie glamour, jakość, funkcjonalność i, co najważniejsze, ekologię. Wyjątkowe połączenie estetyki, jakości i funkcjonalności jest nieodłącznym elementem każdego produktu wytwarzanego przez GlammFire.

Ich misją jest tworzenie i zapewnienie satysfakcji klienta, przyczyniając się do dobrego samopoczucia i pobudzania wrażliwości i ducha poprzez kominki na etanol, które wyróżniają się wzornictwem, doskonałością i wysokiej klasy specyfikacją.

W każdym kominku wkłada się wiele wysiłku i szczegółowego planowania, od wstępnej koncepcji po ostateczną wersję modelu; wszystko to dzieje się dlatego, że zadowolenie klienta jest dla GlammFire najwyższym priorytetem. Podobnie, nie ma miejsca na najmniejsze kompromisy w zakresie jakości produktu. Zastosowane materiały są najwyższej jakości i trwałości, zachowując przy tym swoje surowe piękno. Producenci mają zaufanie do swoich produktów i dostarczają je z testami TUV (niemiecki standard certyfikacji).

 

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie