13 czerwca 2024
Recenzje 18 listopada 2020

Biokominek dwustronny Foco

Chcesz bio-kominek, który może podzielić pokój w twoim domu? Tutaj oferujemy nasz idealny bio-kominek do zabudowy, który dzieli pomieszczenie od naszego własnego kominka marki Foco.
Czym jest bio-kominek Foco do zabudowy?
 Jest to super elastyczne rozwiązanie z wieloma opcjami i łatwą instalacją! Do biokominków Foco dostępna jest rama wykonana z malowanej proszkowo stali o grubości 4 mm, kominek oraz mała szyba zabezpieczająca o grubości 10 cm.

O Foco Room Divider
Foco Room Divider to trójkątny, przyjazny dla budżetu bio-kominek do instalacji, którego zaletą jest to, że służy do dzielenia pomieszczenia. Ten model Foco jest często spotykany między kuchnią a pokojem dziennym i zapewnia przytulną atmosferę i ciepło w obu pomieszczeniach.

Kominek jest dostępny w 5 różnych rozmiarach, ale z możliwością dostosowania go do Państwa życzeń, jeśli żaden z wymiarów standardowych nie pasuje.

Sugerowana cena detaliczna zaczyna się od 1.220 funtów. 

Typy palników w Foco
Do biokominków Foco istnieje możliwość wyboru kilku różnych dołów kominkowych. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać nieco przytłaczające. Rozwińmy więc trochę sprawę. 

Po pierwsze, trzeba samemu zdecydować, czy ma to być ręczna czy automatyczna skrzynka ogniowa. Oznacza to, czy samemu napełniać bioetanol i włączać i wyłączać go ręcznie, przesuwając metalową płytę nad otworem płomieniowym, czy też wolą Państwo robić to elektronicznie za pomocą pilota lub smartfona.

Wbudowane materiały

Na ścianie w pobliżu wbudowanego bio-kominka Foco można użyć pożądanych materiałów, ponieważ nie będą one narażone na wpływ ciepła. Używanie płyt drewnianych do biokominków stało się hitem. Widzimy szczególnie wiele osób, które wykorzystują je w naszych bio-kominkach Foco do zabudowy. Wcześniej pisaliśmy również post na blogu o naszych panelach z I-Wood.